Introduction

Baty-Khan

Mince-Šperky

Hřbitovní rezidence

Hroby vojáků

Bunkr N205

Opevněný Kiev

Ocelový bunkr

Zatopený bunkr

Kopání na cestě

Dobrej šestiraňák

Jezerní Bunkr

Zjevení Skůtru

Odpatková jáma

Okouzlená láhev

Sofoklova rada

Chuchin

Kopce na kterých sraší

Ivan Kupala

Na Obranné Linii

Zraněný skůtr

Generál Vlasov

Kopání v močále

Útok!

Dělostřelecký Bunkr

Hlavní nález

Šťouchadlo na brambory

Helma z 1935

Pohřby peněz

Das Reich

Prsten s hlavou mrtvých

Bojiště u Korsunu

Sherman

Železný Kříš

Ukrainští Anarchisté

Čarodějnický Sabat

Moje Trofeje

Baby Yar

Lutegská pláž
 
Malý emblém s lebkou a zkříženými hnáty. Byl nošen na uniformě německých tankových jednotek. Tenhle je čistý. Ty ostatní čekají až přijdou na řadu být vyčištěny, aby vypověděly své příběhy, naložené ve speciálním mixu.

Tohle jsou standardní německé vojenské zápalky. Věci uvnitř byly nalezeny, když jsem hledala v polích s detektorem nastaveným na hledání šperků. Nenašla jsem stříbrný prsten, ale našla jsem zlatý zub.

Další je knoflík z Ruského kabátu. Na kopcích Bukrinu je jich spousty. Civilisti byli nuceni zúčastnit se Korsunské bitvy. Asi 30 tisíc mrtvých byli civilisté. Byli ze sousedních vesnic a měst, kde byly zničeny všechny archívy. Teď neznáme jejich jména, jen počet zemřelých. Vše co po těchto lidech zbylo se vejde do krabičky od sirek.

Nejhorší možný konec pro každého velitele je vzdát se. Jejich skutky jsou zastíněny, jména nezmiňována a jejich kroky neomluvitelné bez ohledu na tíhu jejich hříchu.

Na levé fotce je Německý Generál Stemermann, velitel obklíčené armády v Korsunu. Na pravé Kirponos, velitel Sovětské armády, která zemřela v mokřinách roku 1941. Oba velitelé byly oběti válečných situací vytvořených Hitlerem a Stalinem. Měli šanci odletět letadlem, ale odmítli a zemřeli po boku svých vojáků.

Dole je německý Železný kříž druhé třídy (Eisernes Kreuz). Železný kříž byl vydáván pouze za války. Začátek války byl zapsán v roce 1939. Předtím byly Železné kříže vydávány v letech 1914 a 1870. Železný Kříž byla Hitlerova první medaile. Když byl kaprál v německé armádě a byl na to extrémně hrdý. Možná proto, že to bylo jediné vyznamenání které opravdu obdržel v době, když byl ještě na správném místě. Celá následující historie Třetí Říše je výsledek toho, co se může stát, když se muž, který byl zrozen být kaprálem stane Fuhrerem.

Další stránka