Introduction

Baty-Khan

Mince-Šperky

Hřbitovní rezidence

Hroby vojáků

Bunkr N205

Opevněný Kiev

Ocelový bunkr

Zatopený bunkr

Kopání na cestě

Dobrej šestiraňák

Jezerní Bunkr

Zjevení Skůtru

Odpatková jáma

Okouzlená láhev

Sofoklova rada

Chuchin

Kopce na kterých sraší

Ivan Kupala

Na Obranné Linii

Zraněný skůtr

Generál Vlasov

Kopání v močále

Útok!

Dělostřelecký Bunkr

Hlavní nález

Šťouchadlo na brambory

Helma z 1935

Pohřby peněz

Das Reich

Prsten s hlavou mrtvých

Bojiště u Korsunu

Sherman

Železný Kříš

Ukrainští Anarchisté

Čarodějnický Sabat

Moje Trofeje

Baby Yar

Lutegská pláž
 

Hroby vojáků..

Než začnu s válečným příběhem, měla bych poctít všechny kdo bojovali ve 2 světové válce. „Hroby vojáků jsou největší kazatelé míru“ vytesáno v kameni na hřbitově. Je to místo odpočinku pro všechny mrtvé Německé války, kteří se zúčastnili bitev a ty, kteří jsou stále nacházeni v severní části Ukrajiny. Úřady odhadují zhruba 40.000 obětí.

p5-image1.jpg

Většina mrtvých Německé války byla identifikována a mají jména na svých hrobech. To protože každý německý voják měl kovové známky s identifikačním číslem. Známky byly z dvou půlek ( foto vlevo). Když voják zemřel, jedna půlka šla na registrační úřad a druhá zůstala s tělem.

Sovětské úřady nepřišly s takovýmto chytrým nápadem a každý voják nosil plastovou tubičku (foto vpravo). Předpokládáme, že se do tubičky měl vložit papír se jménem, ale z nějakého důvodu, když najdete takovou tubičku, tak je prázdná. Možná byli vojáci pověrčiví a nebo je nezajímalo co bude až zemřou.

Tubičky toho času nebyly hermeticky utěsněné, takže když má někdo štěstí a najde toto pouzdro s informací uvnitř a bude se snažit ji vyndat, tak objeví pouze prach.

p5-image2.jpg

Z tohoto důvodu většina Sovětských padlých nemůže být identifikována. Jsou potom pohřbeni ve společných hrobech které jsou umístěny většinou poblíž hřbitova a nebo na místě bitev. Říkáme jim hroby neznámých vojínů.

p5-image3.jpg

Další stránka